Představení školy

SVOŠZ pro dentální hygienistky, s.r.o. je nestátní vzdělávací institucí zařazenou do sítě škol MŠMT ČR. Byla založena v roce 1996 jako první soukromá zdravotnická škola v ČR s výukou oboru Diplomovaná dentální hygienistka.

Akreditovaný studijní program byl vytvořen s důrazem na praktickou výuku. To je jedním z důvodů, proč naši absolventi tohoto progresivního oboru s vysokou společenskou prestiží zdárně nacházejí uplatnění ve státním i soukromém zdravotnictví.

Škola úzce spolupracuje s nově vybudovanou stomatologickou ordinací Centrum dentální hygieny, kde mají studenti možnost získat teoretické i praktické zkušenosti.

Zřizovatelem školy je MUDr. Ladislav Kindl.